Přeskočit na hlavní obsah

Správný detox musí být šetrný a účinný!


Organismus ať chceme nebo ne, každý den zanášíme i při zcela běžných činostech jako je strava a dýchání. Naše tělo si toxické látky průběžně vylučuje samo. Někdy se však sejde víc faktorů najednou a je potřeba mu v tom pomoci. Proto je vhodné ho 2x do roka šetrně, ale účinně, zbavit všech toxinů. Já si pro detoxikaci těla svých klientů zvolila kombinaci dvou produktů, které nasazuji 2 x do roka na jeden měsíc.

Euniké Silver
díky třeboňské řase chlorella je specialistou na vyčištění klků ve střevě a vytvoření prebiotického prostředí pro střevní mikrofloru. Jelikož při "úklidu" dostávají největší nápor játra, byl namíchán se šišákem bajkalským, který zajišťuje ochranu jaterních tkání. Deparim zase cílí na naše filtry, které je potřeba čistit stejně, jako provádíme údržbu u motorových vozidel.

Pojem detoxikace je nám všem znám, ale uvědomit si hloubku tohoto slova už je složitější.
Jak mnozí
https://www.shopeek.cz/Eunike-Silver-60-tbl-Deparim-60-tbl-detox-strev-plic-jater-a-ledvin-d716.htm
víme o zdraví člověka nerozhodují jen orgány jako srdce, játra nebo plíce, ale alfou a omegou ovlivňující naši lidskou imunitu jsou střeva. Právě ve střevě se odehrává ten největší boj o naši kondici a bytí. Střevní bahno neboli balast, který se usazuje v průběhu života v našich střevech, brání prostupnosti a vstřebávání účinných látek do těla. Na odstranění tohoto častého problému slouží ověřený detoxikační produkt Silver, který díky dezintegraci (rozdrcení fibrózní celulózy) dokáže velmi šetrně tento proces podpořit a zvednout využitelnost účinných látek na 80 a více %.


Jak s tím souvisí Deparim?

Deparim byl vyvinut na detoxikaci našich filtrů v těle jako jsou játra, ledviny a plíce, které se střevem velice úzce souvisí. Při detoxikaci dochází k odvodu škodlivých látek jako jsou toxiny, těžké kovy a jiné balastní látky. Játra jsou jedny z klíčových orgánů naší látkové výměny. Játra nás zbavují jedu a škodlivin a proto je důležité je mít v pořádku. Pokud jsou naše játra zdravá, výrazně zvyšují sílu našeho obranného systému a zabraňují tak vzniku mnoha nemocí např. nádorových onemocnění nebo aterosklerózy.

Dalším úkolem Deparimu je zničit parazity, viry a plísně, které se v těchto filtrech usazují. U parazitů je velkou nevýhodou, že mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Velkou předností Deparimu je, že tyto parazity najde a velmi účinně si s nimi poradí. Výsledkem těchto náprav v našem těle dochází k posílení imunity a tím zlepšení celkového zdraví.


Přednosti produktu Silver a Deparim

Hlavním účinkem produktu Silver je detoxikovat střevo, tím zvýšit prostupnost a využitelnost účinných látek a zároveň najít zapouzdřené bakterie (skryté ložiska bakterií např. v hlenu, které nám dlouhodobě snižují imunitu a vytvářejí chronické příčiny nemoci), které nenajdou ani antibiotika.

Hlavním účinkem produktu Deparim je detoxikovat naše filtry v těle a najít a velmi účinně zničit parazity s vlastním maskovacím systémem, plísně a viry, které náš imunitní systém nedokáže rozpoznat.

Závěrem je nutno podotkonout, že jsme závislí na medicínském pokroku a tedy i byznysu farmaceutických firem. Na druhé straně prostředí ve kterém se pohybujeme je čím dál tím více obklopeno užším spektrem bakterií což má za následek vzniku autoimunitních poruch např. Cronova nemoc, ulcerózní kolitida a příčina může právě vyplývat z nadměrného užívání antibiotik a tím i vymícení střevních červů, konkrétně helmitů.

Dalšími následky spojené s narušením bakteriální flóry může být např. pylová alergie, nádory, špatná funkce jater nebo obezita. Střeva zasahují do všech pochodů v těle.

Pamatujte, prevence je nejlepší lékař!Nebezpečné potraviny a doplňky

Nežádoucí účinky léčiv