Přeskočit na hlavní obsah

KDO JSEM

Od roku 2009 se věnuji alternativnímu přístupu ke zdraví. Inspirací mi byla moje rodina, která takto přistupovala i ke mně samotné. Proč jsem se dala na tuto dráhu se dočtete ve článku Proč jsem se stala Alternativní Doktorkou.

Tělo má úžasné samoléčící schopnosti. Pokud mu je zachováme a nebudeme mu je v průběhu života nějak významně narušovat, zůstane naše zdraví pevné.

Léky, kterými jsou lékárny naplněny až po strop, jsou generika s obsahem syntetických léčiv. Po podání tablet pacientům se však vyskytuje spousta nežádoucích účinků. Pro lékaře i farmaceuty jsou  tyto nežádoucí účinky považovány za normální, podle nich každé léčivo má nežádoucí účinky. Mně to však normální nepřijde. Proto jsem se vydala směrem, kde organismu lze pomoct přirozeně a bez nežádoucích účinků, případně jsou eliminovány co nejvíce.

Ke své práci používám přípravky, které vycházejí z přírody. Jsou však povýšeny moderními technologiemi. Díky tomu s nimi organismus dokáže pracovat zcela přirozeně a bez vedlejších účinků.

Jelikož mě někteří neustále napadali, že si své příběhy a pacienty vymýšlím, najdete na těchto stránkách postupně všechny případy, které jsem vyřešila či řeším. Ne vždy jde problém vyřešit hned. Proto ty vážnější případy řeším ve spolupráci s odborníky, se kterými stav klienta sledujeme pomocí BH testu. Ten ukáže, co se v těle odehrává, co je potřeba řešit a jak organismus na doporučený postup reaguje.

Případy mých klientů řadím chronologicky a dle oboru. Nejprve se snažím stránky naplnit těmi banálnějšími. Jelikož je materiálu spousty a nové přibývají, nejde vše tak rychle, jak bych si přála.

Vaše Alternativní Doktorka

PS: zde si můžete přečíst můj postoj ke zdraví: Alternativní doktorka radí: I vážné nemoci lze řešit bez léků

Nebezpečné potraviny a doplňky

Nežádoucí účinky léčiv

Tropokolagen

Galvanická žehlička

BEAUTIK.cz - zdraví, krása, vitalita

Turbodieta ... jídlem ke zdraví

Česká Chlorella SP

Gentle Day

BH Test