Přeskočit na hlavní obsah

Co si představit pod pojmem detoxikace?

Pojem detoxikace je nám všem znám, ale uvědomit si hloubku tohoto slova už je složitější. Jak mnozí víme, o zdraví člověka nerozhodují jen orgány jako srdce, játra nebo plíce, ale alfou a omegou ovlivňující naši lidskou imunitu jsou střeva. Právě ve střevě se odehrává ten největší boj o naši kondici a bytí.

https://www.kupnik.cz/EUNIKE-SILVER-ceska-chlorella-sp-dezintegrovana-sisak-bajkalsky-d191.htm
Střevní bahno neboli balast, který se usazuje v průběhu života v našich střevech, brání prostupnosti a vstřebávání účinných látek do těla. Na odstranění tohoto častého problému používám český produkt Euniké Silver, který díky dezintegraci (rozdrcení fibrózní celulózy) dokáže velmi šetrně tento proces podpořit a zvednout využitelnost účinných látek na 80% a více.

Kromě střev musíme myslet i na detoxikaci našich filtrů v těle - játra, ledviny a plíce, které se střevem velice úzce souvisí. Při detoxikaci dochází k odvodu škodlivých látek jako jsou toxiny, těžké kovy a jiné balastní látky.
https://www.kupnik.cz/DEPARIM-ostropestrecovy-olej-oresak-B2-Q10-60-tobolek-d700.htm


Játra jsou jedny z klíčových orgánů naší látkové výměny. Játra nás zbavují jedu a škodlivin a proto je důležité je mít v pořádku. Pokud jsou naše játra zdravá výrazně zvyšují sílu našeho obranného systému a zabraňují tak vzniku mnoha nemocí např. nádorových onemocnění nebo aterosklerózy. Na očistu filtrů používám Deparim.

Dalším úkolem Deparimu je zničit parazity, viry a plísně, které se v těchto filtrech usazují. U parazitů je velkou nevýhodou, že mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Velkou předností Deparimu je, že tyto parazity najde a velmi účinně si s nimi poradí. Výsledkem těchto náprav v našem těle dochází k posílení imunity a tím zlepšení celkového zdraví.

Přednosti produktu Silver a Deparim

Hlavním účinkem produktu Silver je detoxikovat střevo, tím zvýšit prostupnost a využitelnost účinných látek a zároveň najít zapouzdřené bakterie (skryté ložiska bakterií např. v hlenu, které nám dlouhodobě snižují imunitu a vytvářejí chronické příčiny nemoci), které nenajdou ani antibiotika.

Hlavním účinkem produktu Deparim je detoxikovat naše filtry v těle, najít a velmi účinně zničit parazity s vlastním maskovacím systémem, plísně a viry, které náš imunitní systém nedokáže rozpoznat.

Závěrem je nutno podotknout, že jsme závislí na medicínském pokroku a tedy i byznysu farmaceutických firem. Na druhé straně prostředí ve kterém se pohybujeme je čím dál tím více obklopeno užším spektrem bakterií což má za následek vzniku autoimunitních poruch např. Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida a příčina může právě vyplývat z nadměrného užívání antibiotik a tím i vymýcení střevních červů, konkrétně helmitů.

Dalšími následky spojené s narušením bakteriální flóry může být např. pylová alergie, nádory, špatná funkce jater nebo obezita. Střeva zasahují do všech pochodů v těle.

S produkty, které používám, pracuji od roku 2009 a rozhodně bych je neměnila, protože výsledky mluví za sebe. I když se někdy pouštím s kolegyní do velmi vážných stavů, tak vždy je lepší prevence. Právě prevence je nejlepší lékař.


Nebezpečné potraviny a doplňky

Nežádoucí účinky léčiv