Přeskočit na hlavní obsah

Překyselení organismu je totální kravina!

Pokud vám někdo bulíkuje, že plno problémů vzniká překyselením organismu, nebaštěte mu to. V okamžiku, kdy by byl organismus skutečně překyselen, jste na místě mrtví. A rozhodně tohle nelze sledovat čůráním na papírek měřící pH. PROČ?
Náš organismus má dokonalé prostředky na to, aby k tzv. překyselení nedošlo. Nadbytek totiž vyloučí potem, močí. Tím pádem pokud sledujete pH moči, nejde o správnou hodnotu. Podle takto měřeného pH bychom totiž byli už všichni dávno mrtví.

Pokud si tedy nějaký prodejce doplňků stravy neustále mele svou, vykašlete se na něj, jde o podvodníka. Překyselit organismus nejde, samozřejmě není vhodné do něj cpát vše možné - např. bílou moukou a cukrem hezky krmíte kvasinky. A ty když se rozmnoží a mají pořád co žrát, tak postupně rozjedou plno problémů. Ale to je jeden z mála příkladů.

PS: Pokud mi ještě někdo z prodejců LR a jiných nesmyslných MLM bude myšlenku překyselení organismu vnucovat, bude si muset můj podpatek vyndávat z řiti :) Fakt tyhle kraviny nechci číst, ani slyšet. Takovým idiotům doporučuju tenhle vysvětlující článek - Zveličované nebezpečí překyseleného organismu


Nebezpečné potraviny a doplňky

Nežádoucí účinky léčiv